Współpracujemy z grupą zakupowo - sprzedażową GHB.

CERMAS Polska

powrót
Cermas
Kup produkty firmy Cermas
 
 
Trwa ładowanie...
Trwa ładowanie proszę czekać...
 

O Firmie


Zakład Produkcji Mas Specjalistycznych Cermas Polska jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym na rynku chemii budowlanej z siedzibą w Świętochłowicach w województwie śląskim.


Polska produkcja, własny magazyn, zaplecze logistyczne, to wszystko daje nam możliwość dostosowania się w krótkim czasie do zmieniających się potrzeb i wymagań klientów. Motorem naszego działania jest innowacja. Chcemy aby nasze doświadczenie w branży, profesjonalna obsługa klienta i fachowe doradztwo przekładały się na długoterminowe partnerstwo z klientami.


Nasza masa do uszczelniania kominów to zaprawa do uszczelniania kominów, która posiada wszelkie niezbędne zgody, certyfikaty i atesty jakie powinny posiadać materiały chemii budowlanej stosowanej w branży kominiarskiej. Jakość naszych produktów to wynik pracy kompetentnych i zaangażowanych ludzi !


Oferta


Oferujemy produkty chemii budowlanej do zastosowania w usługach specjalistycznych. Nasza masa do uszczelniania kominów jest nowym produktem na polskim rynku. Zaprawa CERkom do renowacji kominów posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty jakie powinny posiadać materiały chemii budowlanej.


 
 
Cermas Cerkom
ukryj
CERkom
Masa uszczelniająca

CERkom jest silikatową masą uszczelniającą do renowacji kominów dymowych, spalinowych oraz wentylacyjnych pracujących w trybie suchym, gdzie temperatura spalin jest wyższa niż 160’ C. Masa CERkom odporna jest na działanie wysokich temperatur i SO2. Zaprawę nanosi się na wewnętrzne ściany przewodów kominowych za pomocą specjalnego urządzenia, jest to metoda tynkowania odśrodkowego komina.

Karta Produktu
 
 
Cermas Cerkom
ukryj
Alu-Cerfol
Wkłady kominowe

Budowa Alu-Cerfol :

 • folia polietylenowa
 • folia aluminiowa pokryta topliwą folią polipropylenową
 • rozpierająca folia polietylenowa (rękaw technologiczny)

Budowa Alu-Cerfol-P z płaszczem z włókna szklanego

 • folia polietylenowa
 • tkanina z włókna szklanego
 • folia aluminiowa kwasoodporna pokryta topliwą folią polipropylenową
 • rozpierająca folia polietylenowa (rękaw technologiczny)
 • Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na produkcje wkładów Alu-Cerfol i Alu-Cerfol -P z płaszczem z włókna szklanego z różnych rozmiarach i długościach co pozwala optymalnie dopasować wkłady do różnorodnych kształtów przewodów wentylacyjnych oraz pozwala uniknąć odpadów. Dowiedz się więcej...

  Karta Produktu
   
 
 
 
 
 
 
Trwa ładowanie...
Trwa ładowanie proszę czekać...
 
 
 
Promocja na cegły klinkierowe z EkoKLINKIER nawet do 40% zniżki! Baner klinkier
 
 

 
Układanie kostki brukowej metodą drenażową
Zamknij
Murowanie klinkieru
Zamknij