Współpracujemy z grupą zakupowo - sprzedażową GHB.

Dachy FCB

fcb
Kup teraz produkty firmy FCB
 
 
Trwa ładowanie...
Trwa ładowanie proszę czekać...
 

Firma istnieje na rynku od 1989 roku. Swoją działalność rozpoczęła od produkcji dachówki typu „Holenderka” oraz „Mnich Mniszka”. W miarę rozwoju firmy została nawiązana współpraca z największymi producentami dachówki połaciowej w celu produkcji na ich potrzeby akcesoriów dachowych. W tym samym czasie poszerzono gamę produktów o kształtki na słupki ogrodzeniowe oraz nietypowe elementy do renowacji zabytkowych dachów i budowli.

Od kilku lat produkujemy, pod własną marką, dachówkę ręcznie formowaną typu Heritage oraz Settler, która charakteryzuje się niepowtarzalnym pięknem i unikalnym kształtem. Kierując się naszym mottem TRADYCJA, PIĘKNO, NATURA, Fabryka Ceramiki Budowlanej stała się jednym z wiodących producentów tego typu ceramiki, o 100 % kapitale polskim z rodzinnymi tradycjami i potencjale produkcyjnym wynoszącym ok. 10 000 000 jednostek ceramicznych rocznie. Nasze wyroby sprzedawane są na rynkach UE, Wielkiej Brytanii i USA.

 
 
 

Heritage


Opis & zastosowanie Dostępne kolory Parametry techniczne
 

Opis

Dachówka ceramiczna należy do najtrwalszych materiałów służących do krycia powierzchni dachów.
Ręcznie formowana dachówka Heritage zwraca uwagę elegancją i charakterystycznym pięknem, nawiązując do tradycji angielskiego stylu.

Zastosowanie

  • » obiekty nowobudowane
  • » obiekty remontowane
  • » obiekty zabytkowe
 
Trwa ładowanie...
Trwa ładowanie proszę czekać...
 
 
 
Promocja na cegły klinkierowe z EkoKLINKIER nawet do 40% zniżki!
 
 

 
Parametry EkoKlinkier
Zamknij
Generator kolorów
Zamknij