Współpracujemy z grupą zakupowo - sprzedażową GHB.

Dachy KORAMIC

KORAMIC
 
 
Trwa ładowanie...
Trwa ładowanie proszę czekać...
 

Firma Wienerberger od lat nieprzerwanie utrzymuje pozycję największego producenta ceramiki budowlanej na świecie.

1995 - początek działalności firmy Wienerberger na rynku polskim.
Pierwsza inwestycja to całkowicie zmodernizowana cegielnia w Lęborku, w której rozpoczęto produkcję pustaków Porotherm. W ciągu kolejnych 6 lat zostały uruchomione zakłady produkcyjne w Zielonce k/Warszawy, Honoratce k/Konina, Częstochowie, Lajsach oraz w Dobrem. Zakład w Dobrem to największa i najbardziej nowoczesna wytwórnia pustaków ceramicznych w Europie.

Duża ilość modeli i bardzo szeroka paleta barw czynią ją doskonałym materiałem zarówno dla budynków o tradycyjnej architekturze, jak i bardzo nowoczesnych. Jest to również materiał wyjątkowo trwały - właściwie ułożony może cieszyć wiele kolejnych pokoleń mieszkańców.

Wbrew obiegowej opinii dachówka ceramiczna wcale nie jest pokryciem znacznie droższym niż inne produkty. Szeroka gama modeli dostępnych na rynku pozwala znaleźć każdemu zainteresowanemu produkt odpowiadający mu cenowo. Korzystnie na koszty wpływa również fakt, iż jest to pokrycie bardzo proste w montażu i w zasadzie nie wymagające konserwacji. Z kolei dzięki stosunkowo niewielkim wymiarom dachówki ceramiczne są produktem bardzo uniwersalnym. Można je stosować na dachach o bardzo skomplikowanej formie geometrycznej i kącie nachylenia od 22° (zależnym od modelu), a przy zastosowaniu pod nimi odpowiedniej warstwy wodoszczelnej w postaci membran dachowych możliwe jest zmniejszenie tego kąta nawet do 15°.

 
 

Actua


Dostępne kolory Parametry techniczne
 

Dostępne kolory

 
Trwa ładowanie...
Trwa ładowanie proszę czekać...
 
 
 
Promocja na cegły klinkierowe z EkoKLINKIER nawet do 40% zniżki!
 
 

 
Parametry EkoKlinkier
Zamknij
Generator kolorów
Zamknij