Współpracujemy z grupą zakupowo - sprzedażową GHB.

Mieszalnia Farb i tynków, narzędzia malarskie

 

Mieszalnia kolorów Dekoral

System posiada nowe własne bazy, wśród których znajdziemy farby przeznaczone do malowania wnętrz, elewacji a także emalie do drewna i metalu. Poprawione zostały także właściwości farb, które odznaczają się obecnie jeszcze lepszym kryciem. Do dyspozycji klientów oddano także wygodne testery, pozwalające uniknąć pomyłek przy aranżacji kolorów.

Dekoral Color System to idealne rozwiązanie dla wszystkich, poszukujących własnych, oryginalnych barw. Wystarczy po prostu uwolnić kolory naszej wyobraźni!

Główne zalety Dekoral Color System:

  • Szeroki wybór baz do różnych zastosowań
  • Możliwość komponowania dowolnych kolorów
  • Doskonałe właściwości farb
  • Praktyczne i wygodne testery
  • Inspirujące zestawy kolorystyczne Dekoral Top Trendy
 

Mieszalnia tynków Quick-mix

Dzięki posiadanemu przez nas mieszalnikowi tynków elewacyjnych Quick-mix, możemy zaoferować Państwu możliwość wybrania koloru z bogatej gamy istniejących kolorów lub stworzenie indywidualnego koloru swojego nowego domu.

Mieszalnik zapewnia prawidłowe odwzorowanie koloru do rzeczywistego efektu końcowego (pod warunkiem odpowiedniego wykonania prac), umożliwia dobranie koloru tynków oraz farb                                                                                                fasadowych.


Zapraszamy do sprawdzenia naszej wizualizacji kolorów fasadowych, kliknij tutaj lub kolorów wnętrz klikając tu. 
MIESZALNIK FARB
STUDIO DEKORAL
 

Na rynku dostępnych jest obecnie wiele różnorodnych rodzajów farb i tynków. Aby dokonać właściwego wyboru, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim rodzaj malowanej powierzchni. W ten sposób dbamy nie tylko o względy estetyczne, ale również o odpowiednie zabezpieczenie ściany przed niszczącym wpływem warunków atmosferycznych. By ochrona była w jak największym stopniu skuteczna, a malowane powierzchnie przez długie lata zachowywały nienaganny wygląd, należy sięgnąć po najwyższej jakości farby. Kraków to miasto, w którym znajduje się siedziba firmy, nasz sklep oraz skład, gdzie mogą Państwo nabyć każdego rodzaju farby, jak również tynki. Kraków to jednak nie jedyne miasto, z którego zgłaszają się do nas osoby zainteresowane oferowanymi przez nas produktami. Dlatego też z myślą o Klientach z odległych regionów kraju uruchomiliśmy sklep internetowy, w którym dostępne są towary najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:
- farby akrylowe (lateksowe) – do malowania powierzchni wewnętrznych oraz elewacji. Doskonale nadają się do płyt kartonowych, gładzi, ścian betonowych oraz ceglanych.
- farby olejne – najlepsze do malowania powierzchni metalowych oraz drewnianych. Świetnie zabezpieczają płoty przed korozją lub gniciem.

stat4u