Współpracujemy z grupą zakupowo - sprzedażową GHB.

PCB

powrót
PCB
Kup produkty firmy PCB
 
firma PCB Produkty
 
 
Trwa ładowanie...
Trwa ładowanie proszę czekać...
 

PCB-Polska czyli Polska Chemia Budowlana powstała z potrzeby powiązania wysokiej jakości produktu z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży. Jako założyciele i zarządzający, cenimy sobie bliskość i bezpośredni kontakt z partnerami handlowymi, co czyni Polską Chemię Budowlaną bardzo wrażliwą na ich potrzeby.


Jako krajowy producent dbamy o dobre imię polskiego przedsiębiorcy poprzez rzetelność i niezawodność w biznesie. Postawiliśmy sobie za cel oferować bardzo wysokiej jakości produkty za średnią cenę rynkową. Naszą gwiazdą, a zarazem narzędziem marketingowym jest produkt sam w sobie. Tym samym nasi klienci mogą być pewni, że płacą za jakość, a nie za rozbudowany marketing.


Jest dla nas szczególnie ważne, że oferujemy dobry polski produkt, tutaj inwestujemy nasz kapitał i tutaj mieszkamy, dlatego akcentujemy to słowem Polska w naszej nazwie. Mamy nadzieję, że coraz więcej firm handlowych i wykonawczych działających na krajowym rynku, zdecyduje się sprawdzić co wyżej zadeklarowano. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy wielu sukcesów.

 
 
PCB KDS
rozwiń
PCB KDS
Zaprawa klejowa do styropianu

Zaprawa klejowa do przyklejania plyt styropianowych w systemie dociepleń PCB - s, do klejenia wielkoformatowych elementów ze styropianu. Na podłoża różnego rodzaju (mur mieszany, ceramiczny, beton komórkowy, beton szalunkowy, bloczek silikatowy itp.) Mrozoodporna i wodoodporna. Duża siła klejenia.

 
 
 
PCB KZS
rozwiń
PCB KZS
Zaprawa klejowa do zatapiania siatki i przyklejania styropianu - szara

Zaprawa klejowa do zatapiania siatki na styropianie oraz przyklejania płyt styropianowych w systemie dociepleń PCB-s. Na podłoża różnego rodzaju ( mur mieszany, ceramiczny, beton komórkowy, beton szalunkowy, bloczek silikatowy, itp.). Mrozoodporna i wodoodporna. Duża siła klejenia.

 
 
PCB KAM-s
rozwiń
PCB KAM-s
Zaprawa klejowa do zatapiania siatki i przyklejania wełny mineralnej - szara

Zaprawa klejowa do zatapiania siatki i przyklejania płyt styropianowych i wełny mineralnej w systemach dociepleń PCB - s i PCB - w, do szpachlowania nierówności na wełnie mineralnej i styropianie. Na podłoża różnego rodzaju (mur mieszany, ceramiczny, beton komórkowy, beton szalunkowy, bloczek silikatowy itp.) Mrozoodporna i wodoodporna, duża sila klejenia, paroprzepuszczalna.

 
 
 
PCB KAM-b
rozwiń
PCB KAM-b
Zaprawa klejowa do zatapiania siatki i przyklejania wełny mineralnej - biała

Biała zaprawa klejowa do zatapiania siatki i przyklejania płyt styropianowych i wełny mineralnej w systemach dociepleń PCB - s i PCB - w, do szplachlowania nierównościna wełnie mineralnej i styropianie. Na podłoża różnego rodzaju (mur mieszany, ceramiczny, beton komórkowy, beton szalunkowy, bloczek silikatowy itp.) Mrozoodporna i wodoodporna, duża siła klejenia, paroprzepuszczalna.

 
 
 
PCB KAM-w
rozwiń
PCB KAM-w
Zaprawa klejowa do zatapiania siatki i przyklejania wełny mineralnej, zbrojona włóknami - biała

Biała zaprawa klejowa z włóknami do zatapiania siatki i przyklejania płyt styropianowych i wełny mineralnej w systemach dociepleń PCB - s i PCB - w, do szpachlowania nierówności na welnie mineralnej i styropianie. Do renowacji starych systemów dociepleń jako warstwa zbrojąca. Na podłoża różnego rodzaju. Mrozoodporna i wodoodporna, duża siła klejenia, paroprzepuszczalna.

 
 
 
PCB KPK-d
rozwiń
PCB KPK-d
Zaprawa klejowa do systemów dociepleń z płytką elewacyjną

Zaprawa klejowa do przyklejania płyt izolacyjnych z wełny i styropianu, zatapiania siatki zbrojącej na wełnie mineralnej i styropianie oraz przyklejania płytek ceramicznych, klinkierowych oraz gresowych w systemie dociepleń z okładziną ceramiczną PCB-p. Również do szpachlowania nierówności na płytach izolacyjnych. Na podłoża nośne różnego rodzaju (mur mieszany, ceramiczny, beton komórkowy, beton szalunkowy).

 
 
 
 
 
 
 
 
PCB GSP-G
rozwiń
PCB GSP-G
Gruntujący preparat sytemowy dwukomponentowy

Gruntujący preparat systemowy, do prztygotowania podłoża pod posadzkę epoksydową GSP-G w Garażowych Systemach Posadzkowych PCB-Polska. Dwukomponentowy, na bazie żywicy epoksydowej i utwardzacza aminowego. Bardzo dobra przyczepność do podłoża, wydajny i łatwy w obróbce. Do wszelkiego rodzaju pomieszczeń przemysłowych, gospodarczych, handlowych. Do stosowania na zewnątrz i do wnętrz.

 
 
 
PCB GSP-P
rozwiń
PCB GSP-P
Posadzka systemowa barwiona w masie, dwukomponentowa

Posadzka systemowa barwiona w masie, na bazie żywic epoksydowych i utwardzacza aminowego, dwukomponentowa, cienkowarstwowa. Do wszelkiego rodzaju pomieszczeń przemysłowych, gospodarczych, handlowych, szpitali i laboratoriów. Łatwa w utrzymaniu czystości, mrozo i wodoodporna. Do stosowania na zewnątrz i do wnętrz. W zestawie z confetti systemowym stanowiącym element uzupełniający.

 
 
 
PCB GSP-LP
rozwiń
PCB GSP-LP
Lazura połysk, systemowa, dwukomponentowa

Lazura połysk, systemowa, dwukomponentowa, na bazie żywic epoksydowych i utwardzacza aminowego. Do wykonania bezbarwnej warstwy wykończeniowej o dużym połysku na poasdzkach żywicznych GSP-P. Do wszelkiego rodzaju pomieszczeń technicznych, przemysłowych, handlowych, szpitali i laboratoriów. Do stosowania na zewnątrz i do wnętrz. Wydajna i łatwa w obróbce.

 
 
 
PCB DZH
rozwiń
PCB DZH
Dwuskładnikowa zaprawa hydroizolacyjna

Do izolacji tarasów, balkonów, basenów, zbiorników na wodę oraz innych obiektów inżynieryjnych przed bezpośrednim działaniem wody. Łatwa do aplikacji, odporna na ciśnienie wody dodatnie i ujemne, odporna na działanie promieniowania UV. Zabezpiecza elementy betonowe przed karbonatyzacją i korozją stali zbrojeniowej tworząc bardzo elastyczną powłokę zabezpieczającą. Kryje rysy do 3 mm, stanowi idealne podłoże pod płytki ceramiczne.

 
 
 
PCB FWP
rozwiń
PCB FWP
Folia w płynie, jednoskładnikowa

Folia w płynie, jednoskładnikowa. Do stosowania wewnątrz budynków. Do zabezpieczania powierzchni takich budynków jak kuchnie, łazienki, pralnie piwnice przed działaniem pary wodnej i wody. Łatwa w aplikacji o doskonałej przyczepności do podłoża. Po wyschnięciu tworzy elastyczne, trwałe i szczelne podłoże pod wszelkiego rodzaju materiały wykończeniowe.

 
 
 
Trwa ładowanie...
Trwa ładowanie proszę czekać...
 
 
 
Promocja na cegły klinkierowe z EkoKLINKIER nawet do 40% zniżki!
 
 

 
Układanie kostki brukowej metodą drenażową
Zamknij

Zaktualizuj swoją wersje aplikacji Adobe FlashPlayer

Get Adobe Flash player

Murowanie klinkieru
Zamknij

Zaktualizuj swoją wersje aplikacji Adobe FlashPlayer

Get Adobe Flash player

Zamknij
Zamknij