Współpracujemy z grupą zakupowo - sprzedażową GHB.

Termo-Tech

powrót
Termo-Tech
Kup produkty firmy Termo-Tech
 
firma termotech Produkty
 
 
Trwa ładowanie...
Trwa ładowanie proszę czekać...
 

O Firmie


Mamy przyjemność przedstawić Państwu Spółkę "TERMO-TECH" P.W.T.K. sp. z o.o., nasze możliwości produkcyjne oraz usługi jakie możemy świadczyć.

Jesteśmy Spółką całkowicie polską. Naszą specjalnością jest ogrzewanie. Podstawowym produktem firmy są ekologiczne kotły centralnego ogrzewania na paliwa stałe o mocach do 200 kW oraz palniki wytwarzane na bazie własnych, opatentowanych rozwiązań.

W dobie dbałości o środowisko jesteśmy liderem w konstruowaniu i produkcji kotłów doskonale wpisujących się w programy redukcji niskiej emisji. Bezpieczeństwo użytkowników oraz ekologiczne i ekonomiczne aspekty są podstawowymi parametrami wyznaczającymi kierunki pracy naszych konstruktorów.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą co pozwala nam na produkowanie doskonałej jakości kotłów c.o., a także wykonywanie usług w zakresie spawalnictwa, wycinania plazmowego, obróbki blach na zimno oraz malowania proszkowego. Doświadczenie, sprawne zarządzanie, wysoka jakość oferowanych produktów lokują nas w czołówce krajowych producentów kotłów c.o. zarówno pod względem jakości jak i posiadanego rynku.


Firma działa w oparciu o SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ISO 9001:2008.
 
 
KWS
rozwiń
KWS
Górne spalanie - węgiel, drewno

Kocioł grzewczy typu KWS o nowoczesnej konstrukcji wykonane są z atestowanych blach stalowych – „kotłowych” w konstrukcji spawanej. Przednia komora stanowi palenisko z rusztem wodnym. Ruszta wodne stanowią jednolitą całość z wymiennikiem – są niewymienne. Pod wymiennikiem ciepła, na całym jego przekroju znajduje się komora popielnika. Pomiędzy rusztami wodnymi są umieszczone żeliwne ruszta ruchome, które służą do „przegarniania” popiołu. Kotły c.o. KWS w mocach do 20kW mają wspawane kanały nadmuchowe po obu stronach ścian wymiennika.
Kocioł dostępny w wariantach : 10kW, 15kW, 20kW, 25kW, 30kW.


 

 
KWS Plus
rozwiń
KWS Plus
Górne spalanie, z nadmuchem - węgiel, drewno

Kocioł grzewczy typu KWS Plus o nowoczesnej konstrukcji wykonane są z atestowanych blach stalowych – „kotłowych” w konstrukcji spawanej. Przednia komora stanowi palenisko z rusztem wodnym. Ruszta wodne stanowią jednolitą całość z wymiennikiem – są niewymienne. Pod wymiennikiem ciepła, na całym jego przekroju znajduje się komora popielnika. Pomiędzy rusztami wodnymi są umieszczone żeliwne ruszta ruchome, które służą do „przegarniania” popiołu. Kotły c.o. KWS Plus w mocach do 20kW mają wspawane kanały nadmuchowe po obu stronach ścian wymiennika. W KWS Plus nadmuch ma za zadanie ułatwić rozprowadzanie powietrza w komorze spalania.
Kocioł dostępny w wariantach : 10kW, 15kW, 20kW, 25kW, 30kW.


 

KMS
rozwiń
KMS
Dolne spalanie, z nadmuchem z pid - węgiel, miał

Przednia komora stanowi palenisko z rusztem wodnym. Ruszta wodne stanowią jednolitą całość z wymiennikiem – są niewymienne. Pod wymiennikiem ciepła, na całym jego przekroju znajduje się komora popielnika. Pomiędzy rusztami wodnymi są umieszczone ruszta ruchome stalowe, które służą do „przegarniania” popiołu. Kocioł c.o. KMS ma wspawane kanały nadmuchowe po obu stronach ścian wymiennika (wybrane wielkości). W kotle nadmuch ma za zadanie ułatwić rozprowadzanie powietrza w komorze spalania. Kocioł wykonany jest z blachy stalowej. Korpus kotła obejmuje komorę paleniskową oraz część konwekcyjną. Kocioł posiada izolację ciepłochłonną z wełny mineralnej.
Kocioł dostępny w wariantach : 15kW, 18kW, 22kW, 28kW, 35kW.


 

Luna
rozwiń
Luna
Górne spalanie - węgiel, drewno

Stalowe kotły grzewcze typu LUNA przeznaczone są do pracy w instalacjach centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej w obiektach budownictwa mieszkaniowego tj. domach jednorodzinnych, garażach, pomieszczeniach gospodarczych.
Kocioł dostępny w wariantach : 6kW, 8kW, 12kW, 15kW.


 

Impuls
rozwiń
Impuls
Górne spalanie - węgiel, drewno

Kocioł grzewczy typu IMPULS o nowoczesnej konstrukcji jest urządzeniem cieplnym górnego spalania paliw stałych. Kotły te wykonane są z atestowanych blach stalowych - „kotłowych” w konstrukcji spawanej. Przednia komora stanowi palenisko z rusztem wodnym. Ruszta wodne stanowia jednolitą całość z wymiennikiem - są niewymienne. Pod wymiennikiem ciepła, na całym jego przekroju znajduje się komora popielnika. W kotłach o najmniejszej mocy znamionowej 8 kW używane są ruszta żeliwne-sztabkowe, to na nich odbywa się proces spalania paliwa. Kotły IMPULS mają wspawane kanały nadmuchowe (wybrane wielkości).
Kocioł dostępny w wariantach : 8kW, 10kW, 13kW, 16kW, 21kW.


 

impulsplus
rozwiń
Impuls Plus
Górne spalanie - węgiel, drewno

Stalowe kotły grzewcze typu IMPULS PLUS przeznaczone sa do pracy w instalacjach centralnego ogrzewania i przygotowywania ciepłej wody użytkowej w obiektach budownictwa mieszkaniowego tj. domach jednorodzinnych, garażach, pomieszczeniach gospodarczych.
Kocioł dostępny w wariantach : 13kW, 16kW, 21kW.


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Promocja na cegły klinkierowe z EkoKLINKIER nawet do 40% zniżki! Baner klinkier
 
 

 
Układanie kostki brukowej metodą drenażową
Zamknij
Murowanie klinkieru
Zamknij