Filtry
DF TWIN USZCZELKA SPALIN FI100 DF TWIN USZCZELKA SPALIN FI100
Producent: DINOFLAME
Cena: 61,50 zł
szt.
zobacz więcej
DF TWIN USZCZELKA SPALIN FI60 DF TWIN USZCZELKA SPALIN FI60
Producent: DINOFLAME
Cena: 43,05 zł
szt.
zobacz więcej
DF TWIN USZCZELKA SPALIN FI80 DF TWIN USZCZELKA SPALIN FI80
Producent: DINOFLAME
Cena: 52,28 zł
szt.
zobacz więcej

Akcesoria kominowe to produkty od wielu wiodących producentów, takich jak Dinoflame, Parkanex, Schiedel, Stalco i Wolfshoher. Produkty z tej kategorii mogą pełnić przeróżne role - wykonany z ceramiki adapter podłączeniowy ze sznurem służy do przyłączenia kominka do komina. Z kolei kratka zasysająca służy do zasysania powietrza w system powietrzno-spalinowym. W naszej ofercie znajduje się również kratka innego typu - przewietrzająca.

Innym rodzajem akcesoriów kominowych są uszczelki. Proponujemy dwa warianty: powietrzą lub spalin. Pierwszy typ to części niezbędne podczas podłączania rury do komina, uszczelka spalin spełnia dokładnie taką samą rolę. Oferujemy różnego rodzaju i wielkości kratki wentylacyjne: nawiewowe, kwasoodporne, nierdzewne, z ramką montażową i inne. Obręcz stabilizująca, która również znalazła się w kategorii akcesoriów kominowych, to produkt, spełniający rolę stabilizatora wkładu kominowego w obudowie, co w konsekwencji usprawnia przepływ zasysanego powietrza.

Sznury uszczelniające, które sprzedajemy na metry, służą do uszczelniania drzwiczek wkładów kominowych lub szyb wkładów kominowych. W naszej ofercie są również inne produkty, których rolą jest izolacja - na przykład taśma do łączenia wełnianych płyt w obudowach kominka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl