Opcje przeglądania
Wymiary / Średnica
Filtry

KANAŁY WENTYLACYJNE DYSTRYBUCJA POWIETRZA

W obrębie kategorii kanałów wentylacyjnych z systemem dystrybucji powietrza znajdują się 4 podkategorie: kanały wentylacyjne prostokątne ocynkowane, kanały wentylacyjne izolowane okrągłe, kanały wentylacyjne bez izolacji okrągłe oraz elementy ocynkowane. Jest to asortyment pomocny podczas instalacji systemu dystrybucji powietrza.

Technologie dystrybucji są trzy. Może to być elastyczny kanał (flex), stalowy (w okrągłym lub prostokątnym kształcie) lub z tworzywa sztucznego (w takich samych kształtach jak stalowe). W asortymencie naszego sklepu dominują modele sztywne, wykonane z różnego rodzaju stali. Atutem tego rodzaju kanałów wentylacyjnych jest wyjątkowa trwałość i żywotność. Atrakcyjna cena idąca w parze ze szczelnością to powód, dla którego po produkty z tej kategorii tak chętnie sięgają osoby szukające solidnych materiałów budowlanych na lata. Ich kolejne mocne strony to odporność na mechaniczne uszkodzenia w trakcie montażu lub czyszczenia oraz skuteczna wentylacja. Jedyną wadą może być stosunkowo pracochłonny montaż, który wymaga minimum podstawowej wiedzy w zakresie systemów kominowych.

Elementy, takie jak: łączniki, trójniki różnego typu, redukcje, uchwyty, obejmy i zaciski, przepustnice, skrzynki rozdzielcze oraz redukcyjne, czerpnie powietrza, rozety to tylko niektóre z propozycji marki Parkanex, dostępne w naszej ofercie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl