Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Głębokość szczeliny [mm]
Mrozoodporność
Cena
  • od
    do
NOVA FISCHER KOŁEK ROZPOROWY KR6NY NOVA FISCHER KOŁEK ROZPOROWY KR6NY
Producent: NOVA
Cena: 0,14 zł
szt.
zobacz więcej
USŁUGA CIĘCIA PŁYTEK USŁUGA CIĘCIA PŁYTEK
Producent: ASKOT
Cena: 0,74 zł
szt.
zobacz więcej

Klinkier w postaci cegieł, płytek lub bruku wymaga odpowiedniego montażu. Powierzchnie wykonane z cegieł klinkierowych są wyjątkowo estetyczne, ale należy pamiętać, by odpowiednio dobrać kolor fug.

Do murowania i fugowania cegieł klinkierowych użyj odpowiedniej zaprawy. Jaką wybrać? Weź pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze: nasiąkliwość cegły klinkierowej. Klinkier o niskim współczynniku wymaga innego rodzaju zaprawy, a materiały o wysokim współczynniku - w przedziale 9-16% - innego produktu. Weź również pod uwagę rodzaj cegieł. Istnieją różne zaprawy dedykowane poszczególnym typom klinkieru. Przykłady? Zaprawa do murowania cegieł klinkierowych i elewacyjnych lub zaprawa do cegieł klinkierowych ręcznie formowanych.

Zaprawa do klinkieru z trasem

Zaprawa z trasem to najlepszy wybór. Dlaczego? Taki rodzaj spoiwa jest wyjątkowo trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Tras zawarty w spoiwie wiąże ze sobą wszystkie elementy. Sięgnij po uniwersalną zaprawę, która nadaje się zarówno do murowania, jak i fugowania. Nowoczesne produkty od wiodących producentów dodatkowo zapobiegają również przebarwieniom fug oraz powstawaniu wykwitów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl