Filtry

Płytki schodowe i podłogowe to modny pomysł na aranżację wnętrz. Zamiast drewnianych desek, paneli podłogowych z PCV lub innych materiałów, warto postawić na płytki klinkierowe. Dlaczego? Jest kilka argumentów przemawiających właśnie za takim materiałem budowlanym.

Po pierwsze: trwałość. Schody oraz podłogi to powierzchnia narażona na uszkodzenia, dlatego wybranie odpornego budulca jest kluczowe. Kolejnym istotnym parametrem jest powierzchnia - klinkier posiada charakterystyczną, chropowatą strukturę, dzięki czemu stopy nie ślizgają się po jego powierzchni. To istotne szczególnie w pomieszczeniach, w których są dzieci i seniorzy i kiedy bezpieczeństwo najbliższych jest priorytetem.

Atutem płytek schodowych i podłogowych z klinkieru są również walory estetyczne. Już dawno minęły czasy, kiedy materiały budowlane miały pełnić jedynie rolę budulca. Obecnie aspekt dekoracyjny jest tak samo ważny jak funkcjonalność. Prezentowane na tej stronie produkty łączą w sobie wszystkie pożądane przez potencjalnego klienta cechy. Oferujemy płytki topowych marek: Klinkier Przysucha oraz Interbau Blink.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl