Opcje przeglądania
Filtry

Oferujemy zestawy naprawcze trójnika i wyczystki. Dzięki zestawowi naprawczemu trójnika z zaprawą do rur ceramicznych można naprawić istniejące przyłącza lub przenieść je na inną wysokość. Z kolei zestawy naprawcze do wyczystki również służą do naprawy lub przeniesienia na inną wysokość innej części komina - wyczystki.

Wyczystka spełnia w kominie tą samą funkcję, co popielnik w piecu. W wyczystce zbiera się pył i inne zanieczyszczenia. Raz na sezon powinno się ją opróżniać z nagromadzonej w tym czasie zawartości. Jest to łatwe do wykonania, bo posiada ona drzwi rewizyjne lub wyczystkowe. W razie usterki tej części lub w sytuacji, gdy chcemy przenieść wyczystkę na inną wysokość, idealnie sprawdzi się zestaw naprawczy z naszej oferty.

Z kolei za pomocą trójnika można podłączyć palenisko do instalacji kominowej. Zastosowanie tej części - trójnika - jest bardzo wskazane, bo przyłączanie rur bezpośrednio do paleniska jest zabronione. Istotna jest wysokość, na której zamontowany zostanie trójnik - ten parametr jest inny dla różnych typów palenisk, sposobów podłączania itp. W sytuacjach, gdy zmienia się rodzaj paleniska lub pieca, w razie usterki czy innych problemów z tą częścią instalacji kominowej, rekomendujemy skorzystanie z zestawu naprawczego do wyczystki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl