Filtry

Marka Dinoflame to wiodący producent ceramiczno-keramzytowych kominów. Kluczowe kategorie produktowe tej niemieckiej firmy to kominy z linii Uni - uniwersalne, do wszystkich rodzajów paliw, kominy Classic - do paliw stałych i kominy Twin - do kotłów z zamkniętą komorą spalania i kondensacyjnych.

Kominy z linii Uni są rekomendowane do modeli kotłów z otwartą komorą spalania. Mogą być opalane zarówno paliwami stałymi (węgiel, drewno, ekogroszek i inne), jak i mokrymi (gaz czy olej opałowy). Produkt - kompletny komin - stanowi całościowy zestaw potrzebny do postawienia komina.

Kominy z linii Classic są rekomendowane do modeli kotłów na paliwa stałe wysokotemperaturowe, w których podczas spalania nie wytwarza się kondensat, tj. węgiel lub drewno. Produkty są kwasoodporne oraz żaroodporne.

Kominy Twin są rekomendowane do nowoczesnych kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania oraz kondensacyjnych. Ich uniwersalność polega na tym, że mogą pracować w trybie tradycyjnym (w podciśnieniu) lub powietrzno-spalinowym (w nadciśnieniu - modele kotłów wyposażonych w zamkniętą komorę spalania).

Asortyment Dinoflame, dostępny w naszym sklepie, to kominy izolowane lub kominy nieizolowane. Jeśli chodzi o zastosowany pustak kominowy, to oferujemy dwa rodzaje: kominy jednokanałowe lub jednokanałowe z izolacją. Wszystkie produkty marki Dinoflame są objęte 30-letnią gwarancją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl