Bezpieczeństwo
  • Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
  • Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz. U. nr 180, poz.1495) Kupujący nabywając sprzęt elektryczny lub elektroniczny, ma prawo zwrócić stary (zużyty) sprzęt tego samego rodzaju do sklepu, w którym kupił nowy produkt. Sprzęt należy odesłać na własny koszt na adres ul. Babińskiego 71B Kraków, po uprzednim poinformowaniu o tym Sprzedającego.
  • Złożenie zamówienia w sklepie internetowym WWW.ASKOT.KRAKOW.PL jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę ASKOT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (dawniej: Zbigniew Zaczyński ASKOT Sp. z o. o.) danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych ( j.t. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późn. zmianami ).
  • ASKOT.KRAKOW.PL informuje, że dane osobowe Kupującego będą przetwarzane jedynie w celu skutecznego potwierdzenia otrzymania i przyjęcia zamówienia do realizacji oraz dostawy towaru pod wskazany przez Kupującego adres. Kupujący ma prawo do wglądu w przechowywane przez ASKOT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (dawniej: Zbigniew Zaczyński ASKOT Sp. z o. o.) dane osobowe, ich zmiany lub całkowitego usunięcia z systemu.
  • W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mieć będą odpowiednie przepisy prawa powszechnie obowiązującego, w szczególności przepisy Kodeksu Cywilnego, ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny oraz ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i o zmianie Kodeksu cywilnego.
  • Do złożenia zamówienia w sklepie internetowym ASKOT.KRAKOW.PL konieczna jest pełna akceptacja niniejszego regulaminu.
  • Zgodnie z Art. 8 ust. 3 pkt 2 lit. b) Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. podmiot korzystający ze strony sklepu internetowego ASKOT.KRAKOW.PL zobowiązany jest do nieumieszczania na tej stronie treści o charakterze bezprawnym.
  • Niniejszy Regulamin jest dostępny pod adresem www.askot.krakow.pl oraz w wersji pisemnej pod adresem firmy ASKOT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (dawniej: Zbigniew Zaczyński ASKOT Sp. z o. o.) - ul. Babińskiego 71B w Krakowie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl