Filtry

RURY STALOWE WYSOKOTEMPERATUROWE

  • negocjuj cenę
  • negocjuj cenę

Rury stalowe wysokotemperaturowe to kompleksowa kategoria produktów służących do montażu komina, prac wykończeniowych lub modernizacyjnych. W kategorii rury stalowe wysokotemperaturowe znajduje się asortyment od wiodących producentów: Bertrams i Kominus. Są to produkty z następujących podkategorii: kolana, kryzy anykondensacyjne, obejmy mocujące, odskraplacze, radiatory, redukcje, rozety, sety, szybry, trójniki, wkładki do ścian, wyczystki, złączki oraz przejścia do kominów ceramicznych.

Trójnik to element, za pomocą którego można podłączyć wkłady kominkowe i kotły, identyczną funkcję pełni kolano stalowe spalinowe wysokotemperaturowe. Odskraplacz to produkt, przy pomocą którego wykonuje się przyłącza kominek - komin. Jego nadrzędnym celem jest odprowadzanie kondensatu z wnętrza wkładu kominowego. Za pomocą przejścia stalowego można w sposób bezpieczny i efektywny połączyć rurę spalinową z systemem kominowym. Przy pomocą obejmy można mocować rury, a produkty, takie jak uszczelka wyczystkowa do kolan są pomocne podczas izolacji komina. Wszystkie widoczne na tej podstronie produkty zostały wykonane ze stali odpornej na wysokie temperatury.

BERTRAMS

System służący do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych, opalanych ekologicznymi paliwami stałymi. Spełnia wszelkie polskie i europejskie normy, zapewnia bezpieczeństwo oraz maksymalną wydajność i komfort.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl