Filtry

W kategorii wkładów kominowych proponujemy wkłady o przekroju kwadratowym lub okrągłym, a także wkłady ceramiczne Schiedel i Wolfshoher. Wybierając wkład należy kierować się rodzajem odprowadzanych przez komin spalin. Wkłady mogą być stalowe, ceramiczne lub wykonane z innych materiałów. O tym, który wybrać, decydować powinien przede wszystkim rodzaj kotła połączonego z kominem, przekrój, wielkość i marka komina.

Wkłady kominowe są istotną częścią każdego komina. Dlaczego? Wkład kominowy zapewnia szczelność i chroni przed zamakaniem. Dzięki zamocowaniu wkładu kominowego łatwiej i efektywniej czyścić komin i robić jego przegląd. Wkład kominowy to element, który ma bezpośrednią styczność ze spalinami, dlatego powinien być wykonany z materiałów odpornych na wysokie temperatury oraz trwałych.

Kluczowym elementem każdego wkładu kominowego są ceramiczne lub stalowe rury, o zróżnicowanej średnicy. Poza wkładami oferujemy również inne akcesoria, które są przydatne podczas montażu wkładu, takie jak dyfuzory kominowe, produkty do odprowadzania kondensatu, płyty czołowe, trójniki (przyłączeniowe i wyczystkowe), zaprawy szamotowe, zestawy naprawcze wyczystki, a także inne propozycje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl